top of page
Tagi bloga:

Zimowa sesja Karoliny i Dawida

Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony, a jak robić sesję w trudnych warunkach zimowych... to tylko z Karoliną i z Dawidem (znanych #dopkesztos ), których miałam już przyjemność fotografować przy okazji ich ślubnego pleneru na Islandii :)


Karolina i Dawid są już 3 lata po ślubie, więc właściwie była to zimowa sesja MAŁŻEŃSKA! :) Przyznam szczerze, że w skrytości mojego fotograficznego serduszka, nieustannie walczę by fotografować więcej Par bez żadnej szczególnej okazji. Takie casual'owe zdjęcia, nie dotyczące żadnej podniosłej uroczystości rodzinnej, mają swój niezwykły urok i ponadczasowy charakter. Pokazują Was takimi, jakimi jesteście na co dzień i myślę, że kiedyś będą przywoływać najżywsze wspomnienia codzienności, która niepostrzeżenie nam umyka :)


Na koniec udało nam się zgarnąć do kilku ujęć nowego członka rodziny, który wpisał się idealnie w charakter sesji - Śnieżka (!) <3 była jeszcze za malutka by towarzyszyć nam w taką pogodę, ale przemyciliśmy ją na chwilkę do ośnieżonego ogrodu przed samym pożegnaniem :)


Zimą zazwyczaj dysponuję większą ilością wolnego czasu, więc jeśli zdjęcia Karoliny i Dawida zainspirowały Cię do działania - napisz do mnie i umów się na sesję w plenerze! :)Comments


bottom of page