top of page
fotograf ślubny gdańsk
fotograf_slubny_gdansk_1.png
fotograf_gdansk.jpg
fotograf slubny gdansk
fotograf slubny gdansk
fotograf_na_slub_gdansk.png

        Nazywam się Amelka Kowalczyk i chciałabym Wam w skrócie opowiedzieć, czego możecie się spodziewać po współpracy ze mną ;) Mam  32 lata  i  obecnie mieszkam  w  Gdańsku, dorastałam we Władysławowie, urodziłam się na Podlasiu, a teraz działam głównie na terenie Trójmiasta, półwyspu i w okolicach Warszawy, ale jeśli zechcecie mnie porwać gdzieś dalej - dajcie znać! ;)

 

       Fotografia Szczęścia wzięła  się  z  nałogowej   potrzeby   kolekcjonowania   i   celebracji  dobrych  momentów w moim  życiu.  Z  czasem  pasję  do zdjęć przeniosłam na rodzinę, znajomych, znajomych znajomych... Na Was? :)

 

      Mimo, że bycie stałym  bywalcem  wesel pod koniec sezonu robi ze mnie  ślubne zombie, wciąż  mam  ochotę  na  więcej  ;)  Często  się  wzruszam  razem  z  Waszymi  rodzinami  i  podobnie jak pozostali  goście weselni,  również  przeżywam  i  dzielę z Wami masę emocji. Gdy potrzeba, sznuruję gorsety, ratuję agrafkami odpinający  się  tren  -  jestem dla Was - taka jest filozofia mojej pracy i robię, co mogę, by dzień, który tak długo planowaliście był  dla  Was   rzeczywiście  najlepszym   dniem  w  życiu. 

 

        Doświadczenie  pracy   przy   ślubach   dało   mi   przekonanie,  że największą wartość zdjęcia stanowią  emocje.  Oczywiście wspaniale,  jeśli  ukazanym emocjom towarzyszy doskonały warsztat   i  zapierające  dech  w  piersiach otoczenie, ale wydaje mi się, że to właśnie uchwycenie więzi łączącej Parę niesie za sobą tę unikatową wartość. Najwyższą wartością zdjęcia jest dla mnie prawda, której nie da się wykreować na etapie postprodukcji. Jako fotograf ślubny ze względu na pewną intymność tego wydarzenia,  staram się działać dyskretnie, chwytać atmosferę chwili, wyłapywać zarówno  urocze drobnostki,  jak i wielkie emocje towarzyszące Parze Młodej.

 

                    Myślę, że moje świeże spojrzenie i artystyczne podejście do fotografii sprawi,

                          że  z  uśmiechami na twarzy będziecie wracać do tych zdjęć po latach...


Wierzę w wymianę dobrej energii między ludźmi, lubię trafiać na pokrewne dusze,
ale sądzę, że to nie kwieciste zdania powinny mieć decydujący wpływ na wasz wybór,
a  same zdjęcia - czekają już na wasze bezwzględne opinie w zakładce Zdjęcia Ślubne ;) 

PS. Dbam o prywatność moich par - dlatego przykładowe pełne realizacje ze ślubów udostępniam dopiero po kontakcie mailowym :)

fotograf ślubny gdańsk
bottom of page